Azerbaycan Hava Yolları Uçak Bileti

Azerbaycan Hava Yolları Azerbaycan Hava Yolları Rehberi

Merkezi Bakü’de uluslararası standartları karşılayan Haydar Aliyev Uluslarası Havalimanı’nda bulunan Azerbaycan Havayolları (AZAL), bağımsızlık kazandıktan sonra Azerbaycan hükümeti tarafından Nisan 1992’de kuruldu. Günümüzde 25 uçaktan oluşan filosuyla toplam rota ağı 25 ülkede 40 destinasyondur.

ONLINE CHECK-IN VE KOLTUK SEÇİMİ

Uçuş saatinizden 24 saat önce check-in işlemleri açılır ve dilediğiniz taktirde havaalanına gitmeden www.flyazal.mobi adresinden online check-in işleminizi gerçekleştirebilir ve istediğiniz koltuğu seçebilirsiniz. Akıllı telefonunuza ya da mail adresinize gelen QR kodunu havaalanında biniş kartı olarak kullanabilirsiniz.

BAGAJ HAKKI

Azerbaycan Havayolları ekonomi sınıfı yolcularının 1 parça 23 kg, comfort club ve business sınıfları için 2 parça 32 kg, vip sınıfı için 3 parça 32 kg bagaj hakları bulunmaktadır.

ÖZEL YOLCU PROGRAMI

AZAL Miles, üyelerini, uçuş noktalarından ve acentelerinden satın aldıkları uçuşların ve güncellemelerin değerine dayanarak Seyahat Puanları ile ödüllendiren benzersiz bir uçuş programıdır. Seyahat puanları vergiler ve ücretler hariç ödenen ücretler için her 1 €’ya verilir.

YİYECEK, İÇECEK, İKRAM

Azerbaycan Havayolları'nın tüm uluslararası uçuşlarında ücretsiz yemekler servis edilir. Sıcak yemeklerin yanı sıra, uçuş boyunca sınırsız miktarda çay veya kahve siparişi verebilirsiniz.

Ayrıca AZAL, uçuşunuzdan 24 saat önce çağrı merkezini arayarak ücretsiz olarak özel yemek siparişinde bulunma imkanını da sizlere tanımaktır.