Bodrum Milas Havalimanı Uçak Bileti

Bodrum Milas Havalimanı Rehberi

İlk amacı Muğla’ya hizmet vermek olan Muğla Milas - Bodrum Havalimanı, zamanla Didim, Kuşadası, Söke gibi Aydın ilçelerinin de ulaşımında kolaylık sağladı. Muğla Milas - Bodrum Havalimanı, Bodrum’a 32 km, Milas’a 12 km, Muğla merkeze ise 76 km uzaklıkta. Havalimanında Lounge ve TAV Passport Kart hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Milas – Bodrum Havalimanı uçak biletinizi alırken faydalanmak istediğiniz ayrıcalıkları siz seçin.

Ulaşım

Muğla Milas - Bodrum Havalimanı’na ulaşmak veya ayrılmak için özel otobüslerden, Muttaş otobüslerinden, taksi hizmetlerinden ve araç kiralamadan faydalanabilirsiniz.

Muğla Şehir Rehberi

Birbirinden nefis koyları, plajları, tarihi eserleri ve zengin konaklama imkanlarıyla Milas ve Bodrum Muğla’nın en kalabalık turistik bölgelerinden. Milas – Bodrum Havalimanı uçak biletinizi alırken Milas ve Bodrum’un koylarını araştırmayı ihmal etmeyin. Milas – Bodrum Havalimanı uçak biletiniz size cennetten bir kaçamağa sürükleyecek.

Gezilecek Yerler

Kargı Koyu

Bodrum’un batısından kalan Kargı Koyu’nda deveyle gezmek oldukça popüler. Sığ deniziyle tatile yüzmek için çıkanların tercihi.

Beçin Kalesi

14. yüzyılda Menteşe Beyliği’nin başkentliğini yapan Beçin Kalesi’nde 1960’lı yıllara kadar yerleşim varmış. Günümüzde ise terkedilmiş durumda.

Şeytan Yalısı

Milas Şeytan Yalısı eşsiz manzarasıyla Mazı Köyü istikametinde yer alıyor. Zeytin ağaçlarıyla uyumu görenleri hayranlığa düşürüyor.

Milas Müzesi

Milas sınırları içerisinde yapılan kazılardan çıkarılan eserler 1987 yılından beri Milas Müzesi’nde sergilenmekte.

Zeytinlikuyu Plajı

Milas’ın tertemiz denizinde yüzmek ve dinlenmek için Zeytinlikuyu Plajı’nı “ziyaret edilecek yerler” listenize almanızı öneririz.

Bodrum Kalesi

Günümüzde Sualtı Arkeoloji Müzesi olarak kullanılan Bodrum Kalesi ilçenin simgesi olarak da biliniyor.

Bodrum Antik Tiyatrosu

Mausolos Devri’ne ait olan Bodrum Antik Tiyatrosu Anadolu’nun en eski tiyatrolarından biri. Antik geleneğe uygun biçimde Göktepe’nin güney yamacına yaslı duruyor.

Konaklama

Güllük Marina Art

Tüm odaları deniz manzaralı olan Güllük Marina Art misafirlerine butik ev konforu sunmasıyla tanınıyor.

Selene’s Pension

Evcil hayvanıyla tatile çıkmak isteyenler Selene’s Pension’u mutlaka araştırmalı…

Olivias Group Hotel

Bodrum’da bulunan Olivias Group Hotel sezon dışında da kalmak için uygun.

Yeme-İçme

Konya Uğurlu

Bodrum Gümbet’te hizmet veren Konya Uğurlu’nun pideleri büyük övgü alırken, güler yüzlü personeli misafirlerinden tam not alıyor.

Orfoz Restaurant

Zeki Müren Müzesi’nin hemen yanında bulunan Orfoz Restaurant’ın menüsü deniz mahsullerinden ve Akdeniz yemeklerinden oluşuyor.

İhtiyar Balıkçı

Milas – Bodrum Havalimanı uçak bileti alıp Milas’a yolu düşenler İhtiyar Balıkçı’nın lezzetlerini tatmadan dönmüyor.

Alışveriş

Hem Bodrum hem de Milas, alışveriş merkezlerinin ve hediyelik eşya dükkanlarının çokluğuyla dikkat çekiyor.

Bodrum Milas Havalimanı