SunExpress Hava Yolları Uçak Bileti

SunExpress  Hava Yolları SunExpress Hava Yolları Rehberi

Sunexpres (Güneş Ekspres Havacılık A.Ş) her ikisi de dünyanın önde gelen havayolları arasında bulunan THY ve Lufthansa’nın eşit ortaklığında 1989 yılında Antalya’da kurulmuştur.

 

İlk uçuşunu 1990 yılında gerçekleştiren Sunexpress halen 70 uçaktan oluşan modern filosuyla yurt içi ve yurt dışında 100’ün üzerinde noktaya uçuş gerçekleştirmektedir.

 

Sunexpress Check-in işlemleri

 

Check-in işlemlerinin zamanında tamamlanabilmesi için havalimanı Sunexpress Check-in kontuarlarında uçuş saatinden en az iki saat öncesinde hazır bulunmalısınız.

 

Sunexpress Online Check-in işlemleri

 

Sunexpress Online Check-in hizmeti Türkiye’den kalkan yurtdışı uçuşlarda sefer saatinden 24 ile 1 saat arası, iç hat uçuşlarda ise 45 dakikaya kadar mümkündür. Diğer tüm dış hat uçuşlarında Online Check-in hizmeti kalkıştan 24 ile 3,5 saat arası mümkündür.

 

Sunexpress Koltuk Seçimi

 

Sunexpress uçuşlarında istediğiniz koltuk seçmek ve rahat bir yolculuk geçirmek istiyorsanız online check-in esnasında ekstra bir ücret ödeyerek istediğiniz koltuğu seçebilmek mümkün. İstediğiniz herhangi bir koltuğu seçmek için dış hat uçuşlarında 10 euro iç hat uçuşlarında 10 TL ödemeniz gerekiyor. Ayrıca acil çıkış sırasındaki koltuklar için dış hatlarda 20 euro iç hatlarda 40 TL, uçuktan ilk inen olmak için ön sıra koltuklarında dış hatlarda 20 euro iç hatlarda ise 40 TL ödemeniz gerekiyor.

 

Sunexpress Yiyecek İçicek İkramı

 

Sunexpress uçuşlarında ücretsiz yiyecek içicek servisi bulunmamaktadır. Arzu ederseniz uçuş esnasında dilediğiniz yiyecek veya içeceği SunCafe’den 1 euro’dan başlayan fiyatlar ile alabilirsiniz.